Život je príliš komplexný na to, aby sme o ňom rozmýšľali plytko.

Veríme, že čas online sa dá stráviť aj rozumne. Preto tvoríme chcemviac.com. Ak sa vám náš obsah páči, podporte nás.

Projekt chcemviac.com funguje už od novembra roku 2010 a od tej doby prináša kvalitné kresťanské články, videá a audio prednášky na slovenský internet. Za ten čas prečítalo naše články množstvo ľudí, a my túžime aby v budúcnosti týchto ľudí bolo ešte viac. Dbáme na kvalitu článkov od výberu obsahu až po poslednú korektúru. Na projekte s nami spolupracuje veľa prekladateľov a dobrovoľníkov. Túžime po tom, aby okolo chcemviac vznikol tím autorov, redaktorov, programátor, grafik, mediálny guru, ktorí by sa mohli tomuto projektu venovať naplno. 

Máme sen, že chcemviac.com bude inšpirovať nielen kresťanov ale aj spoločnosť na Slovensku. K tomu je potrebných veľa modlitieb, podporovateľov a kvalitných ľudí, ktorí obsah budú vytvárať. Ak by ste sa akýmkoľvek spôsobom chceli podieľať na chcemviac.com, ozvite sa nám na spolupraca@evs.sk

Súčasný rozpočet chcemviac.com odhadujeme na úrovni 8000€ ročne.

Obsah bol je a bude vždy zadarmo.

Snívame však o nových funkciách, funkčnej aplikácii, e-kurzoch, ľuďoch na plný úväzok so zápalom pre Krista a evanjelium. Toto sú naše návrhy, ale každý si môže zvoliť vlastný spôsob. :)

Bronzový patrón podporuje chcemviac sumou 5€ mesačne. (každý rok ti pošleme všetky nové knihy, ktoré vo vydavateľstve EVS vydáme.)

Strieborný patrón podporuje chcemviac sumou 50€ mesačne. (každý rok ti pošleme všetky nové knihy a pozývame ťa na konferenciu EVS, kde hradíme všetky tvoje náklady na ubytovanie a stravu.)

Zlatý patrón podporuje chcemviac sumou 100€ mesačne. (všetky nové knihy EVS + konferencia EVS + všetky minikonferencie EVS + vzdelávanie EVS  - jesenné 4 dňové vzdelávanie EVS so zahraničnými rečníkmi v hoteli zvyčajne v Tatrách, ktoré je len na pozvanie.)

Jednorazovo
Mesačne
10€
25€
50€
5€
50€
100€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.